0216 496 23 770212 324 30 400532 430 23 37

Kurye Hizmetleri

Motorlu Kurye
Şehiriçi Kurye, motorlu kurye hizmetinde İstanbul'da bir noktadan diğer bir noktaya ulaştırılması gereken gönderilerinizi Şehiriçi kuryelerle en kısa sürede ulaştırılmasıdır.


Ekspres Kurye
Bu hizmette Ekspres Kurye gönderilerinizi en kısa sürede masanızdan alıp hiçbir adrese uğramadan sizin belirttiğiniz adrese özel olarak gidilip kurye teslimatı gerçekleşir.


Arabalı Kurye
Arabalı Kurye hizmeti acil kuryelerin taşıyamayacağı büyüklük ve ebattaki gönderiler içindir. Büyük boy koli veya ağır gönderilerin taşınmasında tercih edilen gönderim türüdür.


Acil Kurye
Acil Kurye hizmeti çok acil hayati nitelikte gönderileriniz için sadece sizin gönderine özel verilen bir hizmettir şehiriçi 45 dakika da teslimat gerçekleşir.


Gece Kurye
Gece Kurye hizmetinde evrağınızı almak için 19:00'dan sonra nöbetçi kalan moto kuryelerden size en yakın olanı yönlendirilir ve evrağınızı aldıktan sonra hızlı bir şekilde teslim eder.


İlaç Kurye
ile gecenin bir vakti ihtiyacınız olan ve size acilen ulaştırılması gereken ilacınızı size en yakın nöbetçi eczaneden alıp kapınıza getiriyoruz.

Kurye Hizmetleri