Ekspres Kurye

Hızlı Gönderi

Ekspres kurye hizmeti çok daha önemli ve hızlı gitmesi gereken gönderileriniz için standart moto kurye hizmetimize göre iki kat daha hızlı tamalananan önceliği ekspres kurye gönderisi yapan müşterimizin gönderisinin ilk olarak teslim edildiği hızlı gönderi hizmetimizdir.

Ekspres kurye gönderisi yaptığınızda teslim alınan gönderinizin dağıtım planlaması yapılırken gönderiniz teslimat sırasında en başa alınarak rota planlaması yapılır ve dağıtıma çıkılır ekspres kurye şoförümüz ilk önce sizin gönderinizi teslim ettikten sonra diğer dağıtımlarına devam eder.

Ekspres kurye hizmetimizde de telefonla yaptığınız çağrıya istinaden istediğiniz konuma ulaşan kurye ekibimiz gönderinizi teslim aldıktan sonra normal gönderi süresinin yarısı kadar sürede yani 1,5 saat içerisinde gönderinizi gideceği adrese teslim eder.

Alp Kurye'nin 20 yılı aşan tecrübesi ve güvencesiyle sizde Şehiriçi Kurye aracaılığı ile uygun fiyatlı ve kaliteli ekspres kurye hizmeti almak için hemen bizi arayın ve mutlu müşteriler ailemize katılın.

Ekspres Kurye