Motorlu Kurye

Standart Gönderi

Motorlu kurye hizmetimiz adından da anlaşılacağı gibi İstanbul gibi büyük bir şehirde trafiğe yakalanmadan bir yerden bi yere gidebilmek için motorsikletlerimizle verdiğimiz gönderileriniz bir yerden başka bir adrese ulaştırdığımız dağıtım hizmetimizdir.

Motorlu kurye telefonla gelen çağrılara istinaden ulaştıkları adreslerden teslim aldıkları gönderileri alım ve teslim sırası ile birlikte rota planlaması yaparak yola çıkargönderilerizi ilgili adreslere teslimatlarını yapar.

Standart gönderi olarak kabul edilen motorlu kurye hizmetimizde İstanbul trafiğinden kaynaklı çok ekstrem bir durum söz konusu olmadıkça gönderilerinizi daima tam zamanında ulaştırır.

Motorlu kurye hizmetimizden faydalanmak istediğiniz de bizi telefonla arayarak kurye çağırmanız masanızdan yada istediğiniz bir yerden gönderinizi aldırıp İstanbul içi maksimum 3 saate içerisinde gideceği adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Alp Kurye'nin 20 yılı aşan tecrübesi ve güvencesiyle sizde Şehiriçi Kurye aracaılığı ile uygun fiyatlı ve kaliteli motorlu kurye hizmeti almak için hemen bizi arayın ve mutlu müşteriler ailemize katılın.

Motorlu Kurye